Naujienos

Raseinių rajone lankėsi užsienio partnerių delegacijos

2022 09 20

  Rugsėjo 16-18 dienomis Raseinių rajone lankėsi penkios užsienio partnerių delegacijos iš Mlavos (Lenkija), Raplos apskrities (Estija), Liubartovo (Lenkija), Volodymyro (Ukraina) ir Kekavos (Latvija). Atvykusias delegacijas sutiko Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis ir mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas.
 Šeštadienį garbūs svečiai dalyvavo „Rudens bendrystės sodas – 2022“ šventinėje eisenoje, renginio atidarymo ceremonijoje, kurioje tarė sveikinimo žodžius krašto gyventojams, o vėliau iš arčiau susipažino su krašto tradicijomis.
  Su svečiais aptartos šiuo metu įgyvendinamos veiklos su užsienio partneriais, tolimesnės bendradarbiavimo galimybės. Užsienio delegacijų atstovai iš arčiau susipažino su Lietuvos savivaldos sistema, VšĮ „Atrask Raseinius“ veikla, unikaliomis Raseinių rajono lankytinomis vietomis – Lietuvos partizanų memorialu Kryžkalnyje, Šiluvos šventove, Aštuonračio muziejumi.
  Raseinių rajono savivaldybė yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartis su septyniais užsienio partneriais. Be minėtų užsienio partnerių Savivaldybė bendradarbiauja su Oremu (Portugalija) ir Žmerynkos rajonu (Ukraina).
 
Informacija atnaujinta 2022-09-20 17:43