Naujienos

Rugsėjis-saugaus eismo mėnuo

2021 09 13

   Prasidėjus naujiems mokslo metams, miestų ir miestelių gatves užpildė ne tik transporto priemonės, bet ir vaikai.  Didžiausias rūpestis atitenka tėvams, kurių vaikai eina į mokyklas.
   Tai viena iš pagrindinių tėveliams užduočių - nuo rugsėjo mėnesio pasirūpinti vaikų saugumu. Dar didesnis rūpestis tėveliams išlieka pradinių klasių vaikai. Todėl asociacija „Kaimo svetainė“ aplankė mokykloje pradinių klasių vaikus ir kartu su auklėtojomis bei padėjėjomis pravedė eismo saugumo pamokėles. Paklausė, kaip juos tėveliai veda į mokyklą, ar turi atšvaitus, ar jaučiasi saugūs, eidami vieni, ir kaip būti matomiems kelyje.
   Pravedus eismo saugumo renginį visiems vaikams išdalinome po atšvaitą ir priminėme, kad ne tik reikia naudoti šviesą atspindinčias priemones, bet ir kaip jas taisyklingai naudoti. Buvo dar papildomai įteiktos šviesą atspindinčios eismo saugumo įvairios priemonės. Taip pat įteikta po šviesą atspindinčią liemenę ar rankinę auklėtojoms bei padėjėjoms, kurios prisidėjo prie šios eismo saugumo akcijos.
   Akcijos metu  buvo paliesta  mažųjų amžiaus grupė- pradinių klasių vaikai.
   Džiaugiamės, kad įvykdyta saugaus eismo akcija pradinių klasių mokiniams ir mokytojams patiko, o auklėtojos dėkojo, kad atvykome su labai svarbia misija. Šis renginys vyko vietoj balandžio 6 dienos, todėl dėl Covid apribojimų buvo nukeltas į rugsėjo 6 d. Iš viso išdalinome  57 atšvaitus, 9 krepšius ir 12 liemenių.
 
 
Informacija atnaujinta 2021-09-13 16:36