Naujienos

Savivaldybės vadovai lankėsi Radviliškio rajono savivaldybėje

2022 05 10

   Gegužės 9 d. Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė lankėsi Radviliškio rajono savivaldybėje. Vizito tikslas – pasidalinti tarptautinio bendradarbiavimo patirtimi, aptarti savivaldybių vykdomus ir ateityje planuojamus infrastruktūros projektus bei kitus klausimus. 
   Vizito metu Savivaldybės atstovai susitiko su Radviliškio rajono savivaldybės meru Vytautu Simeliu, jo pavaduotoju Vytautu Krikščiūnu ir administracijos direktore Jolanta Margaitiene.
   Savivaldybės vadovai apsilankė Radviliškyje veikiančiuose plaukimo baseine ir sporto arenoje,  kur domėjosi įstaigų finansavimu, teikiamomis paslaugomis ir užimtumu.
 „Džiaugiuosi užmegztu bendradarbiavimu su Radviliškio rajono savivaldybe. Ne kartą esu minėjęs, kad tik bendradarbiaujančios savivaldybės yra stiprios. Tiek mes, tiek Radviliškis turime kuo pasidalinti ir apie ką diskutuoti.  Raseiniuose planuojamos baseino statybos, todėl labai svarbu pasisemti gerosios patirties iš savivaldybių, kurios jau turi tokius objektus“, – apie susitikimą kalbėjo meras A. Bautronis.
   Meras A. Bautronis taip pat pažymėjo, kad abi savivaldybės ketina pasirašyti bendradarbiavimo sutartis su Ukrainos miestais. Jei Raseinių rajono savivaldybės taryba pritars, artimiausiu metu bus atvertos galimybės bendradarbiauti su Voluinės Volodimiro miestu.

Radviliškio rajono savivaldybės nuotr.

Informacija atnaujinta 2022-05-10 10:49