Naujienos

Seniūnų sueigoje pristatytas savivaldybės strateginis tikslas tęsti gatvių ir viešųjų erdvių apšvietimo modernizavimą

2022 01 14

   Pirmąkart šiais metais penktadienį, sausio 14 d., Raseinių rajono savivaldybėje vyko seniūnų sueiga. Pasitarimo metu aptarti kiekvienoje rajono seniūnijoje atlikti ir planuojami nauji darbai, taip pat iššūkiai, su kuriais tenka susidurti seniūnams. Vienas svarbiausių susitikimo akcentų – gatvių, viešųjų erdvių apšvietimo modernizavimas, perėjimas prie vieningos GIS duomenų sistemos. Siekiant kurti saugią aplinką rajono gyventojams ir didinti energijos vartojimo efektyvumą, nuspręsta tęsti praėjusiais metais pradėtus modernizavimo darbus. 
   Susitikimo dalyviai apsikeitė nuomonėmis dėl efektyvesnio darbo organizavimo. Nuspręsta dar labiau stiprinti bendradarbiavimą su UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“. Tokiu būdu siekiama, kad gyventojams aktualūs klausimai būtų sprendžiami kaip įmanoma greičiau.
    Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė seniūnams pristatė darbo pokyčius ir naujoves, supažindino su GIS (geografinė informacinė sistema), į kurią artimiausiu metu bus perkeliami duomenys apie rajone esančius šviestuvus. 
    Sueigoje dalyvavo administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičianė, visų rajono seniūnijų seniūnai ir UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ direktorius Sigitas Kleišmantas.
 

 

 

Informacija atnaujinta 2022-01-14 12:43