Naujienos

Senjorų skiepijimas nuo COVID-19 tęsiamas

2021 03 01

   Praėjusią savaitę prasidėjęs vyriausiųjų visuomenės narių skiepijimas rajone ir toliau tęsiamas. 500 dozių COVID-19 vakcinos siunta artimiausiu metu pasieks Raseinių rajoną. Vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro patvirtinta prioritetinių grupių eiliškumo tvarka, bus skiepijami senjorai ir ankstesniais etapais negalėję pasiskiepyti asmenys, kita dalis sulauks antros vakcinos dozės.   
   Šią savaitę Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centras COVID-19 vakcinas proporcingai perduos ir Betygalos, Girkalnio, Nemakščių, Viduklės ir Šiluvos ambulatorijoms. Taip siekiama, kad vyriausiems rajono gyventojams skiepijimo paslauga būtų suteikiama kuo arčiau namų. 
   Vakcinaciją Raseinių rajone organizuoja 5 įstaigos: Raseinių ir Ariogalos pirminės sveikatos priežiūros centrai, G. Radavičiaus klinika, bendrovės Raseinių šeimos gydytojų centras ir MediCA klinika. Primename, kad gyventojai skiepijami sveikatos priežiūros įstaigose, prie kurių yra prisirašę.
   Senjorams, kurie užsiregistravo skiepams, Raseinių rajono sveikatos priežiūros įstaigos individualiai praneš telefonu, kada, kur ir kaip jie bus skiepijami. Bus paskirta vakcinacijos data ir laikas, nurodyta vieta ir kabinetas, taip pat antrojo skiepo data.
   Primename, kad visi pasiskiepyti norintys 65 m. ir vyresni asmenys gali registruotis dėl COVID-19 skiepo Raseinių rajono sveikatos priežiūros įstaigose, prie kurių jie yra prisirašę. 
   Atkreipiame dėmesį, kad COVID-19 persirgę asmenys bus skiepijami praėjus trims mėnesiams nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) nustatymo dienos, o asmenys, kurie turi antikūnų, bus skiepijami praėjus 60 dienų nuo teigiamo IgG antikūnų tyrimo rezultato dienos.


Galimi šalutiniai COVID-19 vakcinų poveikiai


Informacija atnaujinta 2021-03-04 08:58