Rugpjūčio 8 d. Tytuvėnuose esančioje poilsiavietėje „Sedula“ startavo jau ketvirtoji jungtinė atvirųjų jaunimo centrų stovykla „Judinam vasarą“. Stovykla sulaukė jaunuolių iš Raseinių, Pakruojo, Radviliškio ir Šeduvos atviro jaunimo centrų. Šiais metais, svečio teisėmis, prisijungė ir Gargždų jaunimas.
Stovyklos atidaryme dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, Pakruojo rajono savivaldybės mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Pranys ir Jaunimo reikalų agentūros atstovai. Sakydamas sveikinimo žodį meras linkėjo jaunimui pasidžiaugti besibaigiančia vasara, pasisemti patirties ir gražių akimirkų.
Iškėlus savivaldybių, jaunimo centrų vėliavas bei sugiedojus himną „Judinam vasarą“ stovykloje startavo pirmosios veiklos, kurios tęsis penkias dienas.
Ši stovykla tai bendras atviro jaunimo centrų projektas skirtas aktyviam jaunimo laiko praleidimui, bendradarbiavimo skatinimui, supažindinimui su jaunimo galimybėmis. Į stovyklos veiklų organizavimą įtraukiamas ir pats jaunimas.