Naujienos

Susitikime su Šilalės rajono savivaldybės atstovais aptartos švietimo aktualijos

2022 01 12

   Į Raseinių rajono savivaldybę pasisemti gerosios patirties švietimo srityje sausio 12 d., trečiadienį atvyko Šilalės rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir teisėtvarkos komiteto narės Erika Gargasė ir Rima Norvilienė. Susitikime dalyvavo meras Andrius Bautronis, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Lukoševičienė bei vyriausioji specialistė Danutė Vizbarienė. 
   Tokių pasitarimų tikslas – rengti skirtingų savivaldybių vadovų bei švietimo srities specialistų diskusijas ir konsultacijas sprendžiant įvairias švietimo problemas, siekiant tobulinti teisės aktus bei priimti tinkamus sprendimus.
   Šilalės rajono savivaldybės tarybos narės domėjosi Raseinių rajono savivaldybės tarybos priimtais sprendimais dėl mokytojų kelionių išlaidų kompensavimo, mobilių švietimo specialistų sudarymo ir tinklo pertvarkos. Taip pat buvo aptarti techniniai klausimai, įskaitant teisės aktų rengimą, sutarčių priežiūrą ir kontrolę. 
   „Džiaugiuosi, kad bendradarbiavimas su savivaldybėmis tampa vis intensyvesnis. Puikus to pavyzdys, šiandien mūsų savivaldybėje įvykęs susitikimas su Šilalės rajono savivaldybės atstovais. Siekiant priimti gyventojams reikšmingus sprendimus, labai svarbu stiprinti bendradarbiavimą su šalies savivaldybėmis, dalintis gerąja patirtimi ir išmoktomis pamokomis“, – po susitikimo kalbėjo rajono meras A. Bautronis.
Informacija atnaujinta 2022-01-12 15:21