Naujienos

Tarp NVO statusą gavusių aktyviausių rajonų - Raseinių rajono nevyriausybininkai

2021 03 01

   Lietuvoje veikiančios nevyriausybinės organizacijos (NVO) nuo praėjusių metų spalio mėnesio buvo kviečiamos įregistruoti NVO statusą Registrų centre. Šis statusas leis ne tik lengviau identifikuoti visuomenės labui veikiančias asociacijas, labdaros ir paramos fondus ar viešąsias įstaigas, bet ir turėti tikslesnius duomenis apie šalyje veikiančias nevyriausybines organizacijas ir taip užtikrinti efektyvesnį valstybės politikos formavimą, stiprinant nevyriausybines organizacijas.
   2021 m. vasario 23 d. Registrų centras paskelbė, kad šią žymą nemokamai jau įsiregistravo apie 830 skirtingų asociacijų, viešųjų įstaigų, labdaros ir paramos fondų bei pažymėjo, kad aktyvumu išsiskiria Raseinių, Kėdainių ir Vilkaviškio rajonuose veikiantys nevyriausybininkai.
   Džiugu, kad tarp aktyviausių yra paminėtas mūsų rajonas. NVO statusą jau turi 30 mūsų rajono kaimo bendruomenių, sporto klubas „Spartuoliai“, Raseinių rajono žmonių su negalia sąjunga, Raseinių krizių centras, klubas DIABETAS, VšĮ „Julisos sporto klubas“, Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija“ ir kelios kitos rajono nevyriausybinės organizacijos.
   Kviečiame ir kitas rajono nevyriausybines organizacijas nelaukti ir kreiptis į Registrų centrą dėl nevyriausybinės organizacijos žymos suteikimo. Daugiau informacijos https://www.registrucentras.lt/naujienos/index.php?mod=news&act=view&id=48716
 
Informacija atnaujinta 2021-03-01 08:36