Naujienos

Vasario 16-ąją įteikti „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimai

2022 02 16

Vasario 16-ąją įteikti „Auksinės lūšies“ ir  „Žemaičio“ apdovanojimai
   Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną aštuoniems Raseinių kraštui nusipelniusiems žmonėms įteikti Raseinių rajono savivaldybės „Auksinės lūšies“ ir  „Žemaičio“ apdovanojimai. Konkursų laureatai – puikiai raseiniškiams žinomi žmonės, savo darbais ir idėjomis prisidedantys prie Raseinių rajono puoselėjimo.
  Iškilmingoje ceremonijoje simbolines statulėles už ypatingus praėjusių metų pasiekimus laureatams įteikė Savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas.
  Vasario 16-osios proga vicemeras sveikino apdovanojimus pelniusius žmones, jų artimuosius ir kolegas. Valstybei svarbią dieną jis dėkojo už nuopelnus Raseinių kraštui, linkėjo išlikti stipriems, žingeidiems ir pilietiškiems. Prie nuoširdžių sveikinimų prisidėjo ir administracijos direktorius Edmundas Jonyla, jo pavaduotoja Irma Juknevičienė ir konkursų vertinimo komisijos nariai.
   Renginyje negalėjo dalyvauti meras Andrius Bautronis, tačiau jo sveikino žodis nuskambėjo tiesioginės transliacijos metu. „Mielieji, šiandien švenčiame laisvę, Lietuvos valstybės gimtadienį ir įteikiame apdovanojimus Jums, mūsų krašto šviesuoliams. Jūs kuriate Raseinių, o kartu ir visos Lietuvos ateitį. Šviesią, darnią ir inovatyvią ateitį. Didžiuojuosi Jumis ir Jūsų pasiekimais“, – kalbėjo meras.
   Pakilią nuotaiką viso renginio metu kūrė solistė Ieva Goleckytė ir Daiva Stulgytė (fortepijonas).
   Šiemet „Auksinės lūšies“ apdovanojimai skirti:
   Redai Tamulevičienei, IĮ „Šilrika“ vadovei, už naujų darbo vietų kūrimą ir investicijas į verslo plėtrą;
   Daliutei Vasiljevienei, UAB „Raseinių šeimos gydytojų centras“ šeimos ir vaikų ligų gydytojai, už nuopelnus medicinos ir sveikatinimo srityse;
   Ūkininkui Vaidui Rutkauskauskui, už ženklius pasiekimus ūkio ir kaimo plėtros srityse;
   Mantui Kuraičiui, Kauno arkivyskupijos Jono Pauliaus II piligrimų centro vadovui, už pasiekimus turizmo srityje.
  „Žemaičio“ apdovanojimai įteikti:
  Laimutei Pečkaitienei, Dubysos regioninio parko direkcijos vyriausiajai specialistei, už Lietuvos kultūros, tautiškumo ir pilietiškumo puoselėjimą;
  Vytaliui Judickui, savaitraščio „Alio, Raseiniai“ fotografui,  už pasiekimus ir Raseinių krašto garsinimą meno ir kultūros srityje;
  Daliai Rapalytei, Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovei, už pasiekimus ir Raseinių krašto garsinimą švietimo srityje;
  Matui Skamarakui, Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariui, Ariogalos gimnazijos fizinio ugdymo mokytojui,  Raseinių kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos treneriui, Asociacijos „Ariogalos tauras“ vadovui, už pasiekimus ir Raseinių krašto garsinimą sporto srityje.
   Konkursų „Auksinė lūšis“ ir „Žemaitis“ laureatus po ilgų  svarstymų ir diskusijų š. m. vasario 4 d. išrinko Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio vadovaujama komisija.
Informacija atnaujinta 2022-02-16 21:32