Naujienos

Vertinamos gražiausiai tvarkomos ir prižiūrimos sodybos ir teritorijos

2021 09 10

   2021 m. rugsėjo 7 – 8 dienomis vyko kasmet organizuojamo konkurso – apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ dalyvių lankymas, sodybų bei teritorijų vertinimas. Raseinių rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta vertinimo darbo grupė, vadovaujama Savivaldybės mero pavaduotojo Kęstučio Užemecko, aplankė 21 konkursui pateiktą pavyzdingai prižiūrimą objektą Ariogalos, Ariogalos miesto, Betygalos, Pagojukų, Raseinių, Raseinių miesto, Nemakščių, Viduklės ir Paliepių seniūnijose.
   Šiais metais buvo vertinamos gražiausiai tvarkomos miestelių ir kaimų sodybų teritorijos, vienkiemių sodybų teritorijos, miestų ir sodų su gyvenamaisiais namais sodybų teritorijos, daugiabučių namų kiemai, įstaigoms ir įmonėms priklausančios teritorijos, nevyriausybinių organizacijų prižiūrimos ir tvarkomos teritorijos.
   Nors lankomų sodybų, vienkiemių, bendruomenių teritorijų ir objektų kiekis buvo mažesnis negu 2020 metais, vertinimo darbo grupė pastebėjo, kad Raseinių rajono gyventojai daug dėmesio skiria savo artimos aplinkos puoselėjimui bei bendruomeninės teritorijos tvarkymui ir gražinimui. Konkurso dalyviai maloniai sutiko Raseinių rajono savivaldybės atstovus, aprodė gražiausius savo aplinkos kampelius, pristatė augalus bei pasidalino jų auginimo ir priežiūros patarimais. Konkurso – apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ rezultatai bus paskelbiami interneto svetainėje www.raseiniai.lt, o apdovanojimai bus įteikiami Savivaldybės organizuojamame renginyje.
Informacija atnaujinta 2021-09-10 15:02