Skelbimas

Kviečiame dalyvauti Erasmus+ mokymuose projektų rengimo tema

2024 03 27

Kviečiame dalyvauti Erasmus+ mokymuose projektų rengimo tema
Kviečiame jaunimą, jaunimo organizacijas ir su jaunimu dirbančius asmenis dalyvauti mokymuose Erasmus+ jaunimo srities ir Europos solidarumo korpuso projektų rengimo tema. Mokymus ves Erasmus + jaunimo srities Kauno regiono konsultantas Vytautas Šliuburys.
 
Mokymų laikas: š. m. balandžio 3 d. (trečiadienis) nuo 11.30 val.
 
Vieta: Raseinių rajono savivaldybės mažojo salė (III a., V. Kudirkos g. 5, Raseiniai).
 
Erasmus+ jaunimo srities paraiškas gali teikti neformalios jaunimo grupės, jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos, kurios siekia ugdytis bei inicijuoti kitų ugdymąsi neformaliuoju būdu. Erasmus+ jaunimo srities projektai gali būti remiami:
  • mobilumo projektai mokymosi tikslais (jaunimo mobilumo (mainų) projektai; su jaunimu dirbančių asmenų mobilumo projektai; jaunimo dalyvavimo veiklų projektai);
  • partnerystės, siekiant bendradarbiavimo (bendradarbiavimo partnerystės jaunimo srityje; nedidelio masto partnerystės jaunimo srityje).
Europos solidarumo korpusui projektus gali teikti  formalios ir neformalios jaunimo (18–30 metų amžiaus) grupės, sudarytos iš ne mažiau kaip 5 žmonių. Europos solidarumo korpuso projektai – tai galimybė patiems jauniems žmonėms prisidėti prie problemos, matomos artimoje aplinkoje, sprendimo ir to proceso metu ugdyti savo organizavimo, laiko planavimo, darbo komandoje, komunikacijos ir kitus įgūdžius, užmegzti naujas pažintis.
 
Mokymai nemokami. Nebūtina išankstinė registracija.
Informacija atnaujinta 2024-03-27 15:28