Skelbimas

Kviečiame prisijungti prie „Angelo sparnų“ akcijos ir kartu papuošti Prezidentūros eglę

2023 11 03

Mielieji,
 
trumpėjant dienoms, krentant pirmosioms snaigėms, pajuntame, jog artėja magiškas laikotarpis – sakralinės metų šventės.
Artėja metas, kuris suburia visus bendrapiliečius. Jis skatina visus geros valios žmones dalintis bendrystės šviesa ir šiluma ne tik namuose. Esame pakylėti ir kupini įkvėpimo skraidinti artimojo meilės žinutes į aplinkinių širdis. Kartu tai laikas, kai visi įgauname ypatingų galių išskleisti bendruomeninio gėrio, grožio ir gerumo sparnus mūsų Tėvynėje.
 
Tad šiemet mes vėl kviečiame Jus pasitikti Naujuosius 2024-uosius metus visų kurtais, šviesios, žmogiškosios Vilties sparnais.
 
Papuoškime jais kalėdinę eglę mūsų visų namuose – Lietuvos Respublikos Prezidentūroje ir drauge sukurkime Lietuvos Vienybės medį.
 
Tegul balti sparnai simbolizuoja mūsų kūrybos galią, nenugalimą Meilės jėgą, laisvės ir taikos siekį, optimizmą bei mūsų žmonių ryžtą ir gebėjimą įveikti didžiausius iššūkius, skriejant link Svajonės.
 
Tegul Angelo sparnai, atkeliavę iš visų Lietuvos kampelių, iš pasaulio lietuvių bendruomenių įvairiuose žemynuose – nuo pajūrio kopų iki sostinės kalvų, nuo tolimiausių sodybų visuose Lietuvos rajonuose ir regionuose, iš didmiesčių ir miestelių, – sukuria tą nepakartojamą,įkvepiančią, stebuklingą nuotaiką mūsų visų bendram skrydžiui į ateitį.
 
Patirkime kalėdinio laukimo džiugesį kartu.
 
Pirmoji ponia Diana Nausėdienė
 
PLATESNĖ INFORMACIJA:
 
Kviečiame susiburti dienos centrų, mokyklų vaikus, bendruomenes ir šeimas kurti kalėdinius eglutės papuošimus – simbolinius angelo sparnus, kurie papuoš ne tik Prezidentūros kalėdinę eglę, bet ir iškeliaus po skirtingus namus įvairiuose Lietuvos kampeliuose.
 
Angelo sparnai Prezidentūroje bus laukiami iki š.m. lapkričio 24 d. Juos galima siųsti pasiuntinių paštu adresu S. Daukanto a. 3, Vilnius, LT-01122 arba tiesiogiai pristatyti į LR Prezidento kanceliariją. Pridėkite įstaigų, organizacijų ar bendruomenių pavadinimus, kurių nariai prisidėjo prie pirmosios ponios akcijos.
 
Kilus klausimų, kreiptis į LR Prezidentūros kanceliariją – Aistė Smaliukaitė, 8 698 48 898 arba el.paštu [email protected]. Pristatant angelo sparnus naudojantis pasiuntinių paslaugomis, prašoma nurodyti kontaktinį asmenį Lina Masiulionienė 8 5 209 7074.
 
Informacija atnaujinta 2023-11-06 11:58