Skelbimas

Kviečiame registruotis jaunuolius ir darbdavius į jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą

2022 06 16

   Skelbiama registracija jaunimo ir darbdavių į Raseinių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą. Programoje dalyvauti  gali:
  • jaunas žmogus (14-21 metų amžiaus), besimokantis bendrojo ugdymo įstaigose pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, įskaitant ir socialinių įgūdžių programas ir pagal gyvenamąją vietą registruotas Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje. Jauni žmonės toje pačioje darbovietėje, kurioje ketina dirbti programos įgyvendinimo laikotarpiu, neturi būti įdarbinti anksčiau kaip einamųjų metų liepos 1 d. Įdarbinti anksčiau programoje dalyvauti negali;
  • darbdaviai - Lietuvos Respublikoje įsteigti juridiniai asmenys, savivaldybių administracijos, organizacijos (ūkininkas), Lietuvos Respublikos gyventojai, besiverčiantys individualia veikla ir t.t., kurie veiklą vykdo Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje. 
   Registracija į programą jaunuolių ir darbdavių vykdoma atskirai (tačiau jei jaunas žmogus surado darbdavį arba darbdavys jauną žmogų gali registruotis kartu). Norintys registruotis į programą turi el. p. [email protected] iki birželio 27 d.:
  • jauni žmonės atsiųsti dalyvio anketą (1 priedas) ir sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo (4 priedas);
  • darbdaviai atsiųsti registracijos anketą (2 priedas).
   Maksimalus kompensacijos dydis darbdaviui už vieną įdarbintą jauną žmogų per programos vykdymo laikotarpį (liepos-rugpjūčio mėn.) – 600 (šeši šimtai) eurų. Vienam programoje dalyvaujančiam darbdaviui galima kompensuoti ne daugiau kaip 5 programos dalyvių darbo vietų išlaikymą. Programos įgyvendinimo metu darbdavys įsipareigoja įdarbinamajam skirti kuratorių ir sudaryti galimybę kuratoriui dalyvauti Raseinių rajono savivaldybės organizuojamuose mokymuose.
   Programa finansuojama Jaunimo reikalų agentūros ir Raseinių rajono savivaldybės lėšas įgyvendinant ,Jaunimo užimtumo didinimas Raseinių rajone vasaros metu projektą.
Informacija atnaujinta 2022-06-16 11:26