Skelbimas

Kvietimas teikti paraiškas premijoms, už pasiektus aukštus rezultatus kultūros ir meno srityse, gauti

2024 03 01

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas premijoms, už pasiektus aukštus rezultatus kultūros ir meno srityse, gauti.
  • Premijos skiriamos meno kūrėjams, meno kolektyvams, kūrybinę veiklą vykdantiems Raseinių rajono savivaldybėje ir garsinantiems Raseinių kraštą.
  • Paraiškas premijai gauti gali teikti meno kūrėjas, meno kolektyvas, Savivaldybės kultūros, formaliojo ar neformaliojo švietimo, ugdymo įstaigų, meno kolektyvų vadovai ar mokytojai.
   Paraiškos priimamos elektroninėmis priemonėmis (el. paštas – [email protected], e. pristatymas) iki 2024 m. lapkričio 1 d.
   Kartu su paraiška turi būti pateikta:
  • kandidato laimėjimą patvirtinantis dokumentas (nacionalinių (respublikinių), tarptautinių Europos ir pasaulio lygmens konkursų, festivalių ar parodų laureatų diplomų ar kitos formos dokumentų, patvirtinančių laimėjimą, kopijos);
  • informacija apie renginį, konkursą (kur vyko renginys, iš kokių šalių ir kiek dalyvių jame dalyvavo, renginio ar konkurso nuostatai, programa, protokolai ir kt.);
  • informacija apie meno kūrėją, mokytoją, meno kolektyvo vadovą ir meno kolektyvą (veiklos aprašymas).
Su Meno kūrėjų ir meno kolektyvų, pasiekusių aukštų rezultatų kultūros ir meno srityse, juos parengusių mokytojų ir meno kolektyvų vadovų skatinimo tvarkos aprašu galite susipažinti čia.
 
Kilus klausimams kviečiame konsultuotis su Raseinių rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vyr. specialiste Viktorija Stasaitiene (tel. +370 661 18 551, el. p. [email protected]
Informacija atnaujinta 2024-03-01 20:42