Skelbimas

Pratęsiamas konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ paraiškų priėmimas

2021 07 28

   Raseinių rajono savivaldybė kaip ir kasmet organizuoja konkursą-apžiūrą „Gražinkime savo aplinką“. Konkurso tikslas – skatinti Raseinių rajono gyventojus, bendruomenes, įmones, įstaigas ir organizacijas kurti ir puoselėti gražią aplinką bei skleisti gerą aplinkos tvarkymo patirtį. Konkurso organizatoriai pažymi, kad šiemet konkurso nuostatuose yra pakeitimų. Svarbiausia naujovė –konkursui užpildytą dalyvio anketą-paraišką teikia pats dalyvis savo iniciatyva, nelaukdamas kad jį konkursui pasiūlytų seniūnijos komisija.
   Iki liepos 26 d. buvo gauta keliolika paraiškų. Įvertinus jų skaičių, paraiškų priėmimas yra pratęsiamas iki rugpjūčio 8 d. Ypač laukiamos paraiškos pagal šias kategorijas: daugiabučių namų kiemai, miestų ir sodų su gyvenamaisiais namais sodybos, įstaigoms ir įmonėms priklausančios teritorijos.
   Kviečiame gyventojus, seniūnijų specialistus, bendruomenes atkreipti dėmesį į puoselėjančius gražią aplinką ir  paraginti juos dalyvauti konkurse. Norisi visiems pasidžiaugti gražiais Raseinių rajono kampeliais ir jų pavyzdžiu paskatinti ir kitus puoselėti savo artimą aplinką.
   Šiemet konkursas vyksta pagal šias kategorijas: miestelių ir kaimų sodybų teritorijos; vienkiemių sodybų teritorijos; miestų ir sodų su gyvenamaisiais namais sodybų teritorijos; daugiabučių namų kiemai; įstaigoms ir įmonėms priklausančios teritorijos; nevyriausybinių organizacijų prižiūrimos ir tvarkomos teritorijos.
   Užpildytą dalyvio anketą-paraišką siųskite vertinimo darbo grupės sekretorei el. paštu [email protected] arba pristatykite anketą į Raseinių rajono savivaldybę, adresas V. Kudirkos g. 5 (106 kab.), Raseiniai.

 
Informacija atnaujinta 2021-07-28 23:15