Skelbimas

Vyks konkursas-apžiūra „Gražinkime savo aplinką“

2022 06 09

   Raseinių rajono savivaldybė rengia tradicinį konkursą-apžiūrą „Gražinkime savo aplinką“. Konkurso tikslas – skatinti Raseinių rajono gyventojus, bendruomenes, įmones, įstaigas ir organizacijas kurti ir puoselėti gražią aplinką bei skleisti gerą aplinkos tvarkymo patirtį. Šiemet konkursas vyks pagal šias kategorijas: miestelių ir kaimų sodybų teritorijos; vienkiemių sodybų teritorijos; miestų ir sodų su gyvenamaisiais namais sodybų teritorijos; daugiabučių namų kiemai; įstaigoms ir įmonėms priklausančios teritorijos; nevyriausybinių organizacijų prižiūrimos ir tvarkomos teritorijos. Konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo grupei vadovauja Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas. Vertinimo darbo grupė kartu su konkurso dalyvio teritorijos seniūnijos seniūnu konkurso dalyvius aplankys iki 2022 m. rugsėjo 15 d. Konkurso-apžiūros rezultatai bus paskelbiami interneto svetainėje www.raseiniai.lt, o apdovanojimai įteikiami Savivaldybės organizuojamame renginyje.
   Konkursui dalyvius gali siūlyti seniūnijos, įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, anketą-paraišką savo iniciatyva užpildyti ir pateikti gali ir patys dalyviai. Praėjusių dvejų metų konkurso-apžiūros nugalėtojai nebus vertinami. Konkurso anketas-paraiškas prašome pateikti iki 2022 m. liepos 4 d.  el. paštu [email protected] arba pristatyti vertinimo darbo grupės sekretorei Loretai Sirvidienei į Raseinių rajono savivaldybę, adresu: V. Kudirkos g. 5 (106 kab.), Raseiniai.  Kviečiame aktyviai dalyvauti konkurse ir kartu su visais pasidžiaugti vis labiau gražėjančiomis mūsų rajono vietovėmis.
   Informaciją teikia Raseinių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyr. specialistė Loreta Sirvidienė, tel.: 79 606, 8 615 31 960. 
Informacija atnaujinta 2022-06-09 19:00