Skelbimas

Vyks tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2024“

2024 02 22

   Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje kovo 21–23 dienomis rengiama tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2024“.
   Šiemet parodoje prisistatys apie 400 dalyvių – įmonių, organizacijų, amatininkų, sodininkų, tautinio paveldo puoselėtojų. Parodos temos: žemės ūkio technika; derliaus apdorojimo ir sandėliavimo įranga; sėklos, augalų apsaugos priemonės ir trąšos; produktai ir įranga gyvulininkystei, paukštininkystei ir žuvininkystei; miškų ir komunalinio ūkio technika; statyba, vandentvarka, šilumos ūkis ir kenkėjų prevencija; įranga ir įrankiai sodui bei daržui; atsarginės dalys, padangos, tepalai,
talpos, įrankiai, darbo drabužiai; skaitmeninės technologijos žemės ūkiui; žemės ūkio mokslas, konsultavimo paslaugos, specializuoti leidiniai; draudimo ir kitos finansinės paslaugos žemės ūkiui; visureigiai ir specialieji automobiliai žemės ūkiui.
   Parodos metu vyks 42 seminarai, kurių metu bus pristatytos paramos priemonės žemės ūkiui ir kaimo plėtrai, tvaraus ūkininkavimo sprendimai, skaitmeninių technologijų galimybės kitos temos.
 
   Išsamesnę informaciją apie vyksiančią parodą rasite čia.
 

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos informacija

Informacija atnaujinta 2024-02-22 10:30