Savanorystė

Jaunimo savanoriška tarnyba (0,25 balo)

   Jaunimo savanoriška tarnyba – intensyvus savanoriavimas pasirinktoje akredituotoje organizacijoje. Savanoriaujama 6 mėnesius (vidutiniškai 40 val./mėn.).  Savanoris Jaunimo reikalų departamento interneto puslapyje turi užpildyti anketą (anketų priėmimas skelbiamas du kartus per metus). Savanorių duomenis perduodami SVO organizacijai (savanorius koordinuojanti organizacija), gavus finansavimą jie susisiekia su savanorius priimančia organizacija. Pasirašoma trišalė sutartis (savanoris, SVO organizacija ir priimanti organizacija). Savanorį savanorystės metu lydi mentorius ir kuratorius. Mentorius (iš SVO organizacijos) padeda įsivertinti įgytus įgūdžius, konsultuoja kuratorius. Kuratorius (iš priimančios organizacijos) organizuoja veiklas priimančioje organizacijoje, padeda suformuoti užduotis.

   Raseinių rajone akredituotos organizacijos:

 

Teisinė bazė:

SAVANORYSTĖ

   Savanoriauti galima, bet kurioje ne pelno siekiančioje organizacijoje, jei savanoris ir organizacija susitaria (pasirašo sutartį, susitaria dėl užduočių apimties ir pobūdžio, tvarkaraščio). Savanorystė gali būti trumpalaikė ir ilgalaikė. Svarbu, kad savanoriams būtų paskirtas kuratorius.

   Savanoriauti Raseinių rajone galima akredituotose organizacijose ir ne tik. Su akredituotomis organizacijomis (kiek savanorių, kokios užduotys, veiklos sritys, kontaktai ) galite susipažinti čia.

   Jei norite savanoriauti organizacijoje, kuri nėra akredituota, turite susisiekti asmeniškai su organizacija.

Informacija atnaujinta 2022-01-24, 13:02:45